Aktuale

Aksidentohen tri vetura në Prishtinë

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident, në të cilin janë përfshirë tri vetura.
Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit.

Një lexues i Periskopit i cili ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ka thënë se nuk ka pasur të lënduar.

Aksidenti ishte vetëm me dëme materiale.

Në fotografitë e mëposhtme shihet se tashmë Policia ka dalë në vendngjarje dhe se po merret me rastin.

the authorE B