ShowBiz

Aktorja e ”O sa mirë” pozon nudo (FOTO)

E njohur u bë në rolin në serialin shqipar ‘O sa mirë’. Por, Linda Jarani pas kësaj serie mori pjesë edhe në disa projekte tjera kinematografike.

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e filmit të metrazhit të shkurtë të titulluar ‘Faith’ me regji të regjisores Jehona Berisha.

Në Instagram aktorja ka hedhur një fotografi, ku shihet bashkë me aktorët Gojart Kqikun dhe Daniela Markaj, që do jenë pjesë e këtij filmi po ashtu.

Në foto, që të tre aktorët shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe jepej përshtypja sikur ata janë nudo tërësisht. Por nëse do ketë ndonjë gjë të tillë, do e shohim pas premierës së filmit.

Gjithsesi e kemi parë se Linda kështë super aktore dhe për një kohë të shkurtë ka arritur të fitoj zemrat e shumë fansave.

the authorE B