ShowBiz

Alban Skenderaj flet për aksidentin

Sot në mediat online qarkulloi lajmi se Alban Skenderaj është aksidentuar me humoristin Ermal Mamaqin.

Ndërkaq, ka qenë vetë këngëtari Alban Skenderaj i cili përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka njoftuar se është mirë dhe nuk është përfshirë në aksident.

Ky është postimi i tij i plotë:

Miq ne te kundert te publikimeve neper portale une nuk kam qene prezent ne aksidentin ku eshte perfshire Ermal Mamaqi i cili fale Zotit eshte mire dhe pa lendime serioze. Dua te qetesoj te gjithe njerzit nga familjaret tek fansat. Jam ne shkup me shendet te plote dhe sonte per koncert ne Kerçove.