ShowBiz

Alketa sapo rrëfeu vendin e saj më të preferuar në botë!

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu këtë herë ka vendosur të bëjë një udhëtim të shpejtë në Paris.

Ajo ka publikuar foto nga kulla Eiffeil, në të cilën shfaqet në më formë se kurrë dhe gjithashtu e mrekulluar nga pamja. “Asgjë më e mirë se Parisi”,-ka shkruar Vejsiu ndërkohë që është duke shijuar pamjen./Gazeta Express/

the authorSamir Dalipi