ShowBiz

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë bërë prindër të një vajze.

Tolgahan kan njoftuar se vajzën e kanë emëruar Alina dhe njëkohësisht duke i uruar mirë se ardhje të voglës së tyre.

Lajmin e bëri të ditur Tolgahan përmes një postimi në Instagram.

“Bashkë me ty. Përjetë dhe pa kushte u rrit një dashuri brenda meje. Mirë se erdhe pranë nesh princeshë Alina. Na solle gëzim të gjithëve”, ka shkruar ai në përshkrim.

Almeda dhe Tolgahan kanë edhe një djalë, i cili mban emrin Efehan./ATVLIVE/