ShowBiz

Almeda Abazi e merr djalin me vete edhe në këtë vend

Almeda Abazi nuk mund të rri asnjë moment pa djalin.

Më 5 maj, Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Dyshja vogëlushin e pagëzuan me emrin Efehan dhe tani po kalojnë momentet më të këndshme me të.

Almeda madje nëpërmjet një postimi ka treguar se nuk po mund të rri fare pa djalin. Ajo shihet se ka shkuar për t’i bërë tretman fytyrës dhe me vete e ka djalin të cilin herë pas here po e lëkund që ta vë në gjumë./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli