ShowBiz

Almeda Abazi tërheq vëmendjen me pamjen tërësisht natyrale

Almeda Abazi ka pozuar pa grim.

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, ka marrë edhe njëherë vëmendjen në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo është aktive dhe shpesh publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit një imazh ku duket tërësisht natyrele, pa grim, dhe sigurisht se e ka marrë vëmendjen.

Almedën zakonisht e shohim të tillëpasi duket se nuk preferon ta teproj me ‘make-up’.

Ajo po e shijon amësinë dhe djali i saj dhe Tolgës është rritur shumë. Bazuar në fotot e postuara shihet se i ka ngjarë më shumë aktorit turk.

the authorGazetaKNN