ShowBiz

Ami publikon dedikim më të ëmbël për vogëlushin e saj!

Moderatorja e njohur shqiptare Amarda Toska është në pritje të fëmijës së saj të dytë e cila do të jetë vajzë.

Por këtë herë ajo i ka dedikuar një postim vogëlushit të saj Joelit. Ajo ka publikuar një video të tij dhe krahas saj ka shkruar: “Je dashuri”,-përfundon Ami në rrjete sociale./Gazeta Express/

the authorE B