ShowBiz

Ana Kabashi “përvëluese” në këto pamje (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi ka publikuar fotografitë e para për vitin 2018, shkruan Indeksonline.

Edhe në këto imazhe, Ana dukej shumë seksi dhe në formë duke ekspozuar pranë pemës të stolisur bukur dhe dukej shumë seksi.

Ndryshe, gjatë tërë vitit Ana ka postuar shumë fotografi seksi dhe provokuese./Indeksonline/