ShowBiz

Angela Martini shfaqet joshëse pa sutjena (Foto)

Angela Martini pa dyshim se është një nga femrat më seksi shqiptare.

Bukuroshja edhe një herë arriti që të tërheqë vëmendjen.

Ajo ka larguar sutjenat në një foto ku shfaqet nga prapa gjysmë-nudo.

Angela duket mjaft bukur në këtë imazh dhe atraktive.

Së fundmi ajo po shijon jetën me të dashurin e saj miliarder nga Rumania.

Angela është prej modeleve më të shtrenjta në treg. /Telegrafi/

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

the authorE B