ShowBiz

Angelina Jolie del për pazar së bashku me fëmijët e saj (Foto)

Me pasurinë që ka në bank ajo mund t’i blej gjithçka çfarë dëshiron fëmijëve të saj.

Dhe fëmijë e saj shumë lehtë u impresionuan, pasi që Angelina Jolie u pa duke i dërguar fëmijët e saj tel lodrat të martën që shkoi, transmeton arbresh.info.

Aktorja kishte blerë shumë dhurata për fëmijët e saj, kjo gjë vërehej nga ngarkesat e çantave që ata kishin në duar.

Angelina shihej se ndihej e rehatshme në një fustan të zi, me një triko gri dhe një pal sandale ajo kompletonte pamjen e saj.

42 vjeçarja në Los Anxhelos zgjodhi të paraqitej pa grim fare./arbresh.info/