ShowBiz

Anita e Lola Haradinaj shoqërohen nga Elena Ora në Mal të Zi

Anita dhe Lola janë shoqëruar nga motra e Rita Orës.

Elena, motra e Rita Orës është duke i kaluar disa ditë pushimi në Mal të Zi, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur vetë pas publikimit të disa fotografive të cilat i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Elena atje është takuar me Anita Muçaj- Haradinajn, Lola Muçaj- Haradinaj dhe këshilltaren e kryeministrit Ramush Haradinaj, Melizën.

“Me të dashurën time të mbushur me energji pozitive, dinamike, mbi të gjitha një femër interesante kreative e re”, janë fjalët e Anitës për Orën./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli