ShowBiz

Arbenita nuk ka çfarë bën, rikujton foto nga e kaluara

Modelja Arbenita Ismajli ditët e karantinës është duke i kaluar në gjurmim të fotove të saj të se kaluarës

Kështu ka bërë edhe gjatë ditës së sotme.

Ajo ka postuar disa foto me një fustan të zi, ku thekson gjoksin e saj seksi, derisa thotë se ka mbetur duke ripostuar foto të cilat ajo i ka realizuar më parë.

Ndryshe, Arbenita është në një lidhje tepër jo stabile me reperin kosovar Fero, të cilët shpesh kanë prishje dhe ndreqje të raporteve të tyre. /GazetaExpress/

the authorSamir Dalipi