ShowBiz

Arditi, djali i Kumrije Mustafës lansoi spotin e parë në karrierën e tij muzikore (Video)

Arditi djali i njërës nga 6 Motrat Mustafa Kumries dhe këngëtarit Besim Krasniqi sapo e ka lansuar spotin e parë në karrierën muzikore “Veq na dy”.

Tekstin e ka shkruar Lyrics Genti Sheholli muzikën Beat&music by Bahza Rec&mix by Florent Boshnjaku. XL Films është përkujdesur për videoklipin.