ShowBiz

Armela e Big Brother marrëzisht e dashuruar, kush është partneri i saj (Foto)

Pasi i dha fund lidhjes së sajuar brenda shtëpise së Big Brother me Damianon, banorja simpatike Armela ka gjetur dashurinë.

Ajo ka marrë dhurata surprizë nga fansa të saj. Por me sa duket gjerat po ndryshojnë për mirë në jetën e saj. Në një postim në Instastory ajo ka shtuar dyshimet për një romancë.

“Nëse po të shkruaj dhe bateria e telefonit tim është nën 10%, dije se e kam seriozisht”, shkruhet në foton e postuar nga Armela.

Nuk dihet se kush është djali që i ka vjedhur zemrën, por Armel a e ka marrë shumë seriozisht këtë fillim të ri. ./Gazeta Express/

the authorE B