Aktuale

Arrestohen dy persona për sulm fizik në Viti

Janë arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull, transmeton Indeksonline.

Viktima me këtë rast ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/

the authorE B