Aktuale

Arrestohet pejani për posedim marihuane

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Wesli Clark” në Pejë, i cili dyshohet se posedonte marihuanë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që, gjatë kontrollit te i njëjti kanë gjetur dhe konfiskuar substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në peshë 12.3 gramë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia. /Indeksonline/

the authorE B