Sport

Arrin oferta e “çmendur” për Dybalan

Paulo Dybala ka ngjallur interesimin e klubeve të mëdha evropiane.

Bayern Munchen është duke përgatitur një ofertë prej 100 milionë euro në drejtim të talentit argjentinas.

Synimi i klubit gjerman është që me këtë ofertë të mos lejoj negocimin e klubeve të tjera që janë të interesuar për Dybalan.

I vetmi problem që mund ta bllokojë këtë lëvizje, është nëse Juventusi fiton tripletën dhe atëherë do të kenë fonde të mjaftueshme për ti mbajtur yjet. /IndeksOnline/