Sport

Arsenali zbulon ofertën për Kjaer

Skuadra angleze Arsenal ka ofruar 12 milionë euro për shërbimet e mbrojtësit të Fenerbache Simon Kjaer, shkruan TurksVoetbal.

“Topçinjtë” janë vënë në garë me AC Milan dhe Inter për lojtarin Kjaer, por duket se do ta kenë të vështirë që ta sjellin në radhët e tyre, pasi që skuadra turke nuk do të pranojë më pak se sa 15 milionë euro./KosovaPress/