ShowBiz

Arta Nitaj: Duke punuar në veten time, vetë, për veten time

Arta Nitaj ka treguar se është shumë e fokusuar në veten e saj.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, njihet për angazhimin e saj në palestër dhe rezultati vihet dukshëm re në imazhet që poston, shkruan lajmi.net.

Arta është aktive në rrjete sociale dhe me ndjekësit ndan foto nga më të ndryshmet.

Ajo duket seksi edhe në foton e fundit të cilën e ka publikuar në Instagram dhe pranë postimit ka treguar se është e fokusuar në veten e saj.

“Duke punuar në veten time, vetë, për veten time”, ka shkruar ajo.

Arta së fundmi ka qenë shumë e komentuar në media, kjo për shkak edhe të jetës së saj private.

the authorGazetaKNN