Aktuale

As sot nuk ka verë, lajme të këqija vijnë për motin

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira dhe me reshje të shiut që parashihet të bien kohë pas kohe.
Sipas Prishtina Ëeather, temperaturat mbi territorin e Kosovës do të sillen nga minimum 13 në maksimum 17 gradë Celsius.

Në të njëjtën kohë, dita e mërkurë pritet të jetë më e ftohta gjatë tërë javës, pasi që në ditët tjera temperaturat pritet të arrijnë vlera më të larta.

the authorE B