Aktuale

Asambleistja e LDK-së ndjehet e kërcënuar: Një person ma bllokoi rrugën me veturë dhe bëri “stila”

Asambleistja e LDK-së në Komunën e Prishtinës, Fitnete Bejta pohon se është kërcënuar nga një person i panjohur për të rreth orës 13:00.

Bejta, njofton se personi në fjalë fillimisht ia kishte zënë rrugën me veturë e pastaj ka filluar ta gjuaj me gjësende të ndryshme, njofton GazetaBlic.com

“Nëse ka polici e drejtësi në këtë vend i kisha lutur organet përgjegjëse të marrin masa ndaj këtij personi.
Faktet janë, dëshmitarët egzistojn vetëm duhet zbatuar ligji nëse ka vullnet“, ka shkruar ajo në “Facebook”.

the authorE B