ShowBiz

Asgjë nuk e ndalon Rita Orën (Foto)

Këngëtarja, modelja dhe gjykatësja e American Next Top Model Rita Ora vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes nga admiruesit e saj.

Së fundmi Rita ka vendosur të kaloj disa ditë të qytetin që duket të jetë i preferuari i saj, Roma në Itali, njofton KosovaPress.

Rita gjithashtu është edhe një ndër yjet më aktiv në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e kthyer nga prapa dhe me duar të ngritura lartë, kësaj fotografie Rita i ka shtuar përshkrimin, “ROMA 10-1-17 kur e kupton që asgjë nuk mund të të ndaloj”.