ShowBiz

‘Asu’ ka lënë të gjithë gojë hapur…Po mban diçka shumë të çuditshme në duar!

Melisa Pamuk një femër plot stil në jetën reale.

Të gjithë fansat e “Kara Sevda” e njohin aktoren e dashur turke, Melisa Aslı Pamuk e cila e luan rolin e Asusë në këtë serial.

Aktorja turke, ishte zgjedhur Miss Turqia në vitin 2011 dhe bukuria e saj ka rrëmbyer shumë zemra të shikuesve.

Përveç bukurisë aktorja turke ka edhe një stil tejet të veçantë në përditshmëri, herë elegante e herë sportive Asu duket gjithmonë tërheqëse me stilin e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ‘Asu’ ka publikuar një fotografi mjaftë interesante.

Se çfarë po mbanë në duar, shikoni vet fotografinë më poshtë…