ShowBiz

Atdheu i ‘Përputhen’ takohet me Morena Tarakun në Turqi

Që një takim ka ndodhur mes tyre e tregoi vetë Atdheu.

Ai ndau një imazh në rrjete sociale bashkë me këngëtaren dhe njërin nga miqtë e saj të ngushtë, shkruan lajmi.net.

Në storien e tij në Instagram publikoi fotografinë derisa nuk zbuloi arsyen e takimit vetëm se tregoi se janë takuar në Turqi.

Ata janë fotografuar në një nga restaurantet atje teksa e kanë ndarë një moment së bashku edhe në Instagram.

Përndryshe, sigurisht se arsyen e takimit të tyre do ta kuptojmë ditëve në vazhdim./Lajmi.net/