Tech

Audi publikon videon e kosovarit, ngasja e tij është shokuese

Një ndër faqet më të popullarizuara që ka të bëj me makinat Audi në Facebook, ka publikuar një video që është xhiruar në rrugët e Kosovës.

Aty shihet një garë shpejtësie mes dy veturave: Audi A3 1.6 TDI dhe BMW 535D.

Për më shumë shikoni videon dhe momentin epik kur makina Audi ishte mjaft afër të shkaktoj një aksident fatal. /IndeksOnline/