ShowBiz

Aurela Gaçe performon para publikut me duvak (Foto)

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e kërkuar nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj dhe aktivitetet muzikore.

Së fundmi, Gaçe ka publikuar InstaStory disa fotografi nga koncerti i saj më i fundit, ku duket të ketë qenë mjaft i suksesshëm.

E veçanta e performancës së mbrëmshme duket të ketë qenë fakti që këngëtarja ka performuar me duvak para fansave të saj.

Ajo duket të ketë kënduar këngën “Fustani”, të cilën ajo e publikoi këtë vit dhe u pëlqye shumë nga publiku. /Telegrafi/

Pas skene Repost from @gertamahmutaj_ #fustani? #live Ne @agthemusicalshow

A post shared by email: [email protected] (@aurelagaceofficial) on

the authorE B