brentian.rexha

Aktuale

Nis takimi Kurti-Vucic

Në Bruksel ka filluar takimi mes kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, dhe presidentit serb Aleksandar Vucic. Ata janë takuar në...

1 2 21
Page 1 of 21