G M

Arsim & Kulturë

Familjarët e regjisorit Besim Sahataçiu vizituan fotoekspozitën “Besim Sahatçiu – jeta dhe vepra”

Në kuadër të manifestimit “Tetori i Besim Sahatçiut” që po zhvillohet me aktivitete të ndryshme, sot në Kolegjin AAB qëndruan...

Aktuale

Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të premten mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të...

1 2 3,377
Page 1 of 3377