ShowBiz

Babai i Dua Lipas takon Lorik Canën, e quan kapiten legjendar

Publiku shqiptar u njoh me emrin e Dukagjin Lipas qysh kur ai ishte pjesë e grupit “Oda”, shkruan GazetaBlic.U bënë vite që është larguar nga muzika dhe jeton në Londër me familjen e tij.Duke qenë, babai i Duas tanimë ai është i njohur dhe për gjeneratat e reja.

Këto ditë ai ndodhet në Shqipëri, ku dhe ka takuar kapitenin legjedar siç e quan ai.Dukagjini ka publikuar një fotografi me ish kapitenin e kombëtares shqiptare, Lorik Canën ku ka shkruar: “Gjithmonë kënaqësi të kalosh kohë me kapitenin legjendar të kombëtares sonë”./GazetaBlic