ShowBiz

Barbana kujton kohët e lumtura e Ergin…

Gjatë ditës së sotme motra e këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, Barbana Dini ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqej së bashku me të dhe motrën e tyre më të madhe.

Në këtë foto ata shfaqen mjaft të lumtur dhe të qeshur. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Ne ishim shumë të lumtur dhe të mbushur. Treshja ideale.” Ergi Dini humbi jetën tragjikisht në një aksident me motor bashkë me mikun e tij rreth një viti më parë./Gazeta Express/

the authorE B