Sport

Barcelona – Celtic, formacionet (Foto)

Barcelona dhe Celtic do të përballen, nga ora 19:00, në kuadër të International Champions Cup.

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave

Edhe pse kjo është një ndeshje më shumë kontrolluese, Luis Enrique pritet të hedh në fushë shumë yje, duke përfshirë edhe Leo Messin. /Express/