Sport

Barcelona në krizë, Messi në Egjipt (Foto)

Lionel Messi, ylli i Barcelonës, ka udhëtuar drejt Egjiptit

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka gjetur kohë të angazhohet edhe në projekte tjera, edhe pse klubi është në krizë

Argjentinasi të martën ka udhëtuar drejt Kajros në Egjipt për të marrë pjesë në një konferencë kundër hepatiti C, sëmundje e cila është shumë e përhapur në Arabi.

Messi është pritur nga organizatorët dhe disa fëmijë nën masa të rrepta sigurie, shkruan Mundo Deportivo, përcjell Express.

the authorSamir Dalipi