Aktuale

Bashkëjetonte dhe e sulmonte fizikisht të miturën

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka bashkëjetuar me viktimën femër e moshës nën 16 vjeç, bën të ditur policia.

Viktima sipas PK-së, ka deklaruar se nga i dyshuari është sulmuar fizikisht. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur dje në Rahovec./KosovaPress/