ShowBiz

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit tregon linjat atraktive (Foto)

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona, ka realizuar fotosesion të ri.

Bukuroshja e cila gjithnjë shihet pranë futbollistit të njohur shqiptar duket në top formë.

Ajo shihet në bikini ngjyrë pink pranë një pishine të bukur, duke u shfaqur mjaft joshëse.

Erjona dhe Blerim Xhemaili janë prindër të një djali, ndaj të cilit të dy janë shumë të përkushtuar. /Telegrafi/

the authorE B