Sport

Bastoret sportive tallen me Kosovën (Foto)

Sipas bastoreve sportive, Kombëtarja e Kosovës është autsajder në ndeshjen ndaj Kosovës

Kombëtarja e Kosovës dhe Kroacia do të përballen sonte nga ora 20:45 në “Loro Boriçi”, sfidë e vlefshme për Grupin I, që zhvillohet, në kuadër të eliminatorëve për Botërorin “Rusia 2018”, përcjell Gazeta Express.

Sipas bastores sportive “Bet36”, fitorja e Kosovës ndaj Kroacisë kuotohet me 9.00, derisa ajo e kroatëve ndaj ekipit të Bunjakit me 1.44. Ndërsa, bastorja tjetër “Bwin”, fitoren e Kosovës e ka kuotuar me koeficientin 8.75, derisa të Kroacisë me 1.42. /Express/