ShowBiz

Bebe Rexha bëhet si Marilyn Monroe (FOTO)

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale dhe në media të ndryshme.

Para pak kohësh Bebe ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “The Way I Are” në bashkëpunim me reperin Lil Wayne, shkruan arbresh.info.

Bebe e cila eksperimenton shumë më dukjen dhe veshjen ka qenë së fundmi e ftuar në një radio në ShBA ku ishte rregulluar për tu dukur si artistja tashmë e ndjerë, Marilyn Monroe.

the authorE B