ShowBiz

Bebe Rexha kërkon burrë, Flori i thotë se ai është burri i saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha po vazhdon të komentohet për jetën e saj private.

Ajo më një postim të bërë në ‘Instagram’ befasoj të gjithë kur tha se po kërkon një burrë dhe duhet të ia gjejnë sa më shpejt, shkruan Indeksonline.

E për këtë, ka reaguar edhe këngëtari i njohur, Flori Mumajesi i cili ka treguar se ai i ka dërguar një mesazh 29 vjeçares.

“Tak Tak… Hape derën. Jam un burri më shpejt se kaq nuk mund të vija” ishte mesazhi që Flori i ka shkruar Bebes./Indeksonline/