ShowBiz

Bebe Rexha mundohet të tregoj veshjen por provokon me të pasmet (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërorë, Bebe Rexha po shndërrohet pak e nga pak në njërën nga këngëtaret më të suksesshme botërore.

Ajo përvec për muzikën pëlqehet shumë edhe për pamjen e saj bombastike dhe të bukur, transmeton Indeksonline.

Në disa imazhe të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ajo tregon veshjen e saj, por në një moment ajo kthen shpinën dhe provokon me të pasmet e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është dëgjuar shumë dhe po vazhdon që të jetë në maje të toplistave botërore./Indeksonline/

Cause I can…

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on