ShowBiz

Bebe Rexha pjesë e një roli filmik

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, do të jetë pjesë e një roli filmik, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Pra, Bebe Rexha do të jetë pjesë e komedisë “Queenpins” përkrah aktores amerikane, Kristen Bell.

“Mezi pres për këtë”, ka shkruar Bebe pranë një postimi të fundit në Instagram.

Aron Gaudet dhe Gita Pullapilly po ashtu qëndrojnë prapa kësaj ngjarjeje, të cilët njëherësh kanë shkruar edhe skenarin.

“Ky është një film perfekt për Bebe për të bërë debutimin e saj. Ajo është një femër talente e jashtëzakonshme dhe një super yll ndërkombëtar dhe ne e duam atë për këtë rol si Tempe Tina. Ne e dimë që ajo do të shtojë kaq shumë argëtim, talent dhe personalitet në këtë kast”, tha kryetari i STX, Adam Fogelson.

the authorSamir Dalipi