ShowBiz

Bebe Rexha pozon para bredhit por edhe ekspozon format (Foto)

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore po vazhdon me pozimet e saj provokative, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi ku pozon para bredhit të saj gjigant dhe na sjell atmosferë të fundvitit. Por Bebe edhe këtë herë ka ekspozuar format bombastike me fustanin e ngushtë dhe shumë me stil.

Ndryshe, vitit 2017 është karakterizuar me shumë suksese për Bebe Rexhën në fushën profesionale./Indeksonline/