ShowBiz

Bebe Rexha sërish shkëlqen (Video)

Bebe Rexha ka qenë mysafirja e radhës në emisionin “The Late Night Show”, ku ka performuar live. Bukuroshja shqiptare ka kënduar hitin e grupit Destiny’s Child dhe këngën ‘’I Got You”, e cila është shndërruar në hit.

Moderatori i këtij shou, James Cordon, çdo herë ka ftuar emrat më të njohur botërisht në shoun e tij, i cili  ndjekjet në shumë vende të botës, njofton KosovaPress.

Këngëtarja kishte postuar edhe foto të dukjes në rrjetin social Instagram, ajo gjithashtu kishte mahnitur të pranishmit me vokalin dhe performancën e saj.

https://youtu.be/Elvmw_KQGbA