ShowBiz

Bebe Rexha shfaq gjoksin gjigant, shikoni sa seksi duket ajo (FOTO)

Këngëtarja e njohur në botë me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, jo rrallë herë provoko.Ajo pos që njihet për stilin e saj të veçantë të muzikës, merr vëmendje edhe për format e saj trupore, shkruan arbresh.info.

Së fundmi Bebe në Snapchat, shihet me një bluzë e cila i’a zbulon gjoksin dhe e bën atë të duket shumë seksi.

Vlen të ceket se Bebe shpesh herë shihet në palestër dhe kjo tregon se ajo i kushton rëndësi të veçantë fizikut të saj.

the authorE B