ShowBiz

Bebe Rexha tërheq vëmendjen gjatë xhirimeve në Los Angeles

Bebe Rexha e ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e mori vëmendjen me paraqitjen e fundit, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Kjo ndodhi teksa ajo u fotografua nga paparacët derisa po e xhironte një reklamë, aty ku ranë në sy edhe format e saj trupore.

  

Këngëtarja 31-vjeçare veshi një kostum portokalli përpara se të vishte një tjetër me ngjyrë rozë për një reklamë të re të kufjeve JBL.

Qyteti i Los Angelesit ka lejuar që projektet e xhirimeve të rifillojnë për sa kohë që prodhimi është i stivosur dhe janë vendosur masat paraprake për të parandaluar përhapjen e COVID-19, përfshirë stacionet e larjes së duarve dhe testimet e shpeshta.

 

the authorGazetaKNN