ShowBiz

Befason reperi shqiptar: Nuk jam i lumtur siç kam qenë më parë

Ka arritur shumë famë, por reperi shqiptar thotë se nuk është i lumtur siç ishte më parë.

Gashi është njëri nga artistët shqiptarë që gëzon famë dhe sukses jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ai ka arritur që të bashkëpunojë me emra të njohur të industrisë së muzikës dhe sukseset po i shtohen çdo ditë.

Së fundi, ai habiti fansat me një postim ku shkruan “Nuk jam i lumtur siç kam qenë më parë. Më mungon të mosditurit shumë”.


Për ndryshe, Gashi do të performojë në “Sunny Hill Festival” edhe këtë vit dhe është shprehur i lumtur që sërish po kthehet në Kosovë. /Lajmi.net/