ShowBiz

I bëhet zemra mal…Shikoni kush e telefonon Albi Nakon

Koreografi i njohur shqiptar ka ndarë me miqtë e tij në rrjetet sociale surprizën që ka marrë sot.

Në telefonin e tij ka shkuar nëj thirrje nga presidenti i SHBA, Donald Trump. Nuk dihet se kush fshihej në të vërtetë pas atij emri, por duket që Albi është lumturauar pa masë.

Jo vetëm koreograf por ai ka rrënën në sy dhe për humorin e tij.

‘Më në fund’ ka shkruar Albi në fototn e publikuar të cilën e ka sjhoqëruar me zemra.

Pas divorcit me Klaudia Pepën ata janë kthyer në personat më të diskutuar në median rozë. /Gazeta Express/

the authorE B