ShowBiz

Bella Hadid me ikonën e modës (Foto)

Bella Hadid është motra e Gigit dhe nënës së famshme Yolanda .

Për momentin Gigi dhe Bella po konsiderohen si ndër modelet më të famshme në botë dhe më të kërkuara nga brendet më të njohura botërore.

Ajo së fundi ka ndarë me fansat një fotografi me ikonën e modës dhe dukej shumë e bukur dhe seksi.

Shikoni se si duken ata./Indeksonline/

the authorE B