ShowBiz

Bella i ‘verifikon’ të pasmet e saj në rrugë (Foto)

Bella Hadid është një prej modeleve më të suksesshme në botë aktualisht.

Është vetëm 20-vjeçare, por tashmë ka nënshkruar kontrata milionëshe me firma gjigante si Calvin Klein e Nike.

Ajo krenohet me trupin e saj, dhe s’është për çudi që e ekspozon atë çdo ditë, siç ka bërë së fundmi në Nju-Jork

Ajo është parë të martën në qytetin lindor amerikan, teksa kishte veshur pantallona të shkurtra, që ia nxirrnin në pah të pasmet dhe këmbët.

Bella s’e la askënd pa e kthyer kokën për ta parë, meqë dukej superseksi. /Express/

the authorE B