Aktuale

Berat, ngacmoi seksualisht dy nxënëse, ndalohet drejtori i shkollës

Policia e Beratit ka ndaluar drejtorin e një shkolle të mesme, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht në zyrën e tij dy nxënëse.

59-vjeçari me iniciale Y.H. akuzohet për ngacmim seksual dhe shpërdorim detyre.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat.