ShowBiz

“Berlusconi” nga Ghetto Geasy (Video)

Reperi Getoar Selimi i njohur si Ghetto Geasy nuk publikon shpesh këngë, mirëpo kur e bën ai synon të duken unike dhe të mrekullueshme.

“Berlusconi”, titullohet kënga e cila u publikua nga Ghetto Geasy, njofton KosovaPress.

Më poshtë mund të gjeni edhe klipin e këngës së re të tij, klip ky i cili e bën të duket si një “trailer” i ndonjë filmi mafioz, për më shumë dëgjoni këngën e tij më të re.